En İyi 5 Bond Kızı; No:4 Diana Rigg (En Şirin)

Burada film hakkında spoiler vererek Bond izlememiş fukaraların hayatlarını mahvetmek istemiyorum. O yüzden On Her Majesty’s Secret Service filmini izlemeyen lütfen okumaya devam etmesin.On-her-Majestys-e1351007651857.jpg

Şimdi beyler, Diana Riggs, James Bond ile bildiğimiz türden yani sevgi ile yapılmış bir evliliğe sahip tek Bond kızıdır.  Bond kızı değil, Bond’un karısı olacaktı. Mazur görün beni Kontes!  Ayrıca isminiz “Tracy Di Vicenzo” Bond kızları içinde en düzgün olanların başında geliyor. Tekrardan, saygılar!

diana850.jpg

Şimdi, neden Kontes Teresa, öncelikle Bond üzerinde ki etkisi Gandalf’ın Helm’s Deep’te 5. günün şafağında gelmesi gibiydi. Belki çok seksi değildi, gözlere perde indirmedi. Fakat kendince bir güzelliği de yok denilemez, değil mi? Lakin Bond’u böyle etkileyen, şirin bir hanımefendiyi listeme almamazlık yapamazdım. Kendisi özel bir Bond kızıdır. Ayrıca bu tek filmlik evlilik, Kontes’in ölümü… Bunlardan bahsetmeyelim. Acı verici şeyler bunlar.

bond

Got328.jpg

 

Ayrıca Diana Rigg, Olenna Tyrell yani nam-ı değer Dikenlerin Kraliçesi’ni de Game of Thrones serisinde canlandırıyor.  Herhalde bu popüler kültürün son zamanlarda en çok sömürülen eserini ya izlemişsinizdir yada okumuşsunuzdur. Eğer hiç duymadıysanız hangi ücra yerde olduğunuzu tahmin bile edemiyorum.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s