Angel Densetsu

 Sevgili olmayan takipçilerim. Angel Densetsu sıcak fırından çıktı. Uff uff yandım anam! (İğrenç espriler ansiklopedisi 1)

  Angel Densetsu

Konuyu ana hatları ile yazarsak Kitano Seiichirou doğru tabir ile içi melek dışı şeytan birisi aynı zamanda manganın ana karakteridir. Birçok yalnış anlaşılmadan dolayı (Kitano bildiğin bunun lanetine sahip) insanlar onun korkunç bir serseri olduğunu düşünürken bizim saf karakterimizde bu olaylardan dolayı eğlenceli maceralara atılıyor. Tabii ki insanları dış görünüşüne göre yargılamayanlarda var buradan onlara alkış gönderiyorum.


Dövüş Sanatları türünü de içeren seride Kitano yolu var hele bir hareket var ki Kame Hame Wave gibi çift el ile , lise ve romantizm de var üstüne komedi olunca bu harika yapım ortaya çıkmış. Dudağınızda sürekli bir tebessüm ile okuyacaksınız arasıra da sesli kahkahalarla. Bazen yok artık desenizde sizi içine çekip sarmalamaya devam edecek bir seri Angel Densetsu.  Çizimler farklı ama kötü denilemez.Birkaç çizim örneğine alltaki resimlerden de bakabilirsiniz.
YAGI Norihiro’yu zaten herkes tanımalı en azından çizimleri görünce sizinde farkına vardığınız gibi Claymore serisininde mangakasıdır.
Değinmeden geçemediğim bir diğer konu ise Manga-Sketchbook grubunun çeviri kalitesi zaten Vagabond serisinin başları, Türk mangaseverlerin ilgi ile takip ettiğine inandığım Shamo serisinde ki emekleri olsun hep üst seviyeydiler.
Ayrıca Ova dediğimiz şeyden de var iki bölümlük.Türkçe altyazı Divxplanetten temin edilebilir.

Bu credits harika!

.
Burada memur kıyafetli mangakamız

Not: Sonraki yazımız Cat Street! 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s